Digitální nástroj pro vymáhání pohledávek: Úspěšný příběh Kollecta+ - EOS v České republice
Kollecto+ is the digital collection system of EOS.

Digitální nástoj pro vymáhání pohledávek: Úspěšný příběh Kollecta+

  • Stále více poboček společnosti EOS pracuje s digitálním systémem Kollecto+, který byl vyvinut ve vlastní režii.
  • Využívají výhod funkcí upravených dle individuálních potřeb poboček a pravidelných modernizací.
  • Dlužníci mohou snadno a anonymně řešit problémy prostřednictvím online portálu myEOS.
Z východní Evropy do celého světa - tak nějak by se mohl jmenovat úspěšný příběh, který začal před 18 lety v rumunské pobočce společnosti EOS. Tehdy dal malý tým vývojářů v Bukurešti poprvé hlavy dohromady, aby vyvinul primárně digitální systém, který by mohl být používán v celé skupině. Dnes je k systému připojeno deset z 24 poboček - a další budou následovat.

Kollecto+ je synonymem efektivity a přenosu znalostí - ale především také nové firemní kultury. Jako mezinárodní skupina společností si EOS stanovila za cíl změnit svět financí k lepšímu (EOS. Changing finances for the better). S nástrojem Kollecto+ nyní poskytuje svým pobočkám nástroj, který jim umožňuje toto poslání realizovat v praxi. Je to systém pro všechny, který je již vyzrálý, ale jehož rozvojový potenciál ještě nebyl plně vyčerpán.

Software na inkaso pohledávek: větší efektivita díky standardizaci.

V inkasním systému Kollecto+ koncentrují všechny společnosti ze skupiny EOS své znalosti, čímž zlepšují efektivitu celé skupiny.
Přečtěte si více
Na portrétu je Cristian Musat, výkonný ředitel EOS International BVG a mozek projektu Kollecto+.

Neustálé vylepšování systému.

„Naším cílem je pokrýt všechny základní funkce mezinárodního inkasa,“ říká Daniela Mitroescu, manažerka implementace ve společnosti EOS IT Services v Rumunsku, „to samozřejmě zahrnuje zohlednění specifických požadavků zemí, kde se systém používá.“ Jeden systém pro obsluhu mnoha cílových trhů: Na základě zpětné vazby od společností připojených k systému jsou denně vyvíjeny nové funkce, které jsou pak přizpůsobeny příslušným cílovým trhům. „A tato komunita se rozrůstá s každou zemí, kterou k systému připojíme,“ říká Daniela. „Díky tomu roste i naše porozumění preferencím a požadavkům našich uživatelů.“ Kollecto+ již nyní splňuje jednu klíčovou potřebu: Systém automatizuje velmi složitý proces a šetří tak pobočkám mnoho času a důležitých zdrojů. 
Daniela Mitroescu, Implementation Manager EOS IT Services in Romania

Komunita se rozrůstá s každou zemí, kterou k systému připojíme, a díky tomu roste i naše povědomí o preferencích a požadavcích našich uživatelů.

Daniela Mitroescu
Implementation Manager v EOS IT Services in Romania

Dalších 14 zemí bude brzy připojeno ke Kollectu+.

Vedle dalšího vývoje systému pokračuje i zavádění systému Kollecto+ v rámci skupiny EOS stabilním tempem. Další tři země - Polsko, Belgie a Česká republika - budou k systému připojeny v průběhu roku 2024/2025. Příběh úspěchu pokračuje.

Pokud by i vaše společnost chtěla využít plně digitalizovaný proces inkasa, kontaktujte nás.

Fotografický kredit: EOS