Businessman leaning against a parapet in front of an office building and looking into the distance.

Získáme vaši hotovost a udržíme zákazníky.

Naše řešení jsou výhodná pro všechny.

Rozumíme vašim dlužníkům a vašemu podnikání. Vždy přicházíme s řešením šitým na míru. Adekvátní řešení konkrétní situace nalézáme díky  kombinaci moderních technologií, zdravého rozumu, talentu a citlivého přístupu. Vaše dlužníky známe lépe než kdokoli jiný, protože vždy využíváme moderní metodiku pro zpracování dat a jejich analýzu. Ať je váš finanční problém jakýkoli, na nás se můžete spolehnout – šetříme váš čas a peníze bez narušení vztahů s vašimi zákazníky.

Rádi vám pomůžeme. Stačí nás kontaktovat.

Chytré finanční služby.

Správa pohledávek

Spolupracujte s námi.

Při správě pohledávek monitorujeme termíny plateb a v případě prodlení s úhradou kontaktujeme dlužníka. Díky naší odbornosti a zkušenosti víme, jak správně vést hovor s vašimi zákazníky, ať už jde o zvolenou formu komunikace či čas volání.

Můžete se spolehnout na to, že uděláme maximum pro získání vašich peněz aniž byste přišli o své zákazníky. Zatím se můžete plně soustředit na své podnikání.

Odkup pohledávek

Získejte své peníze – rizika nechte na nás.

Po obdržení vypovídajícího vzorku pohledávek vypracujeme analýzu na jejímž základě stanovíme výši kupní ceny. Nabízená kupní cena odpovídá kvalitě a struktuře poskytnutých dat. Výhody pro vás: zajištění okamžitého cash flow využitelného pro další investice, pozitivní vliv na vaši rozvahu – a úleva od nezaplacených dluhů.

Odkupujeme portfolia pohledávek: nezajištěné i zajištěné. Našimi klienty jsou bankovní a nebankovní zprostředkovatelé půjček, pojišťovny a poskytovatelé služeb (utility).

Inkaso pohledávek

Nechte nás šetřit váš čas a peníze.

Předání odpovědnosti za inkaso pohledávek vám šetří čas, energii a poskytuje klid pro vaši práci. Kontaktujeme neplatící zákazníky jak z B2B, tak z B2C sektoru, a to všemi dostupnými prostředky. Náš přístup je vždy taktní a profesionální tak, aby zachoval dobré vztahy s vašimi zákazníky. Právní kroky přicházejí na řadu až jako poslední možnost.

Zahraniční inkaso pohledávek

Zahraniční inkaso bez hranic.

Disponujeme sítí společností působících téměř po celém světě se znalostí místní legislativy, jazyka a kulturních odlišností. Hranice států pro nás nejsou omezením.

Prostřednictvím našich služeb "Cross-Border Solution" a "Shared-Service Solution" vám dokážeme pomoci.

Cross-Border Solution - Řešení zahraničních pohledávek

 • zastoupení EOS ve vaší domovské zemi
 • naši zaměstnanci mluví vaším jazykem a rozumí vašim potřebám
 • odborníci EOS převezmou v dané lokalitě odpovědnost za proces vymáhání
 • spolupracujeme s partnery ve 180 zemích
 • při vymáhání pracujeme vždy profesionálně a s taktem
Řešení Shared-Service centra 

 • harmonizace procesů na úrovni celé skupiny
 • závazná dohoda o kvalitě služeb (SLA)
 • rychlý postup vymáhání s automatickým stupňováním jednotlivých kroků
 • odeslání první upomínky do 24 hodin
 • první telefonát do 10 dnů
 • dohledávání kontaktů
 • nulové riziko: žádný výsledek - žádné poplatky
 • maximální bezpečnost, právní a etické standardy
Naše IT platforma optimalizuje globální pracovní postupy díky automatickému přenosu jednotlivých případů mezi našimi partnery po celém světě. Zajišťuje přímou a transparentní komunikaci v reálném čase ve 180 zemích. EOS Global Collection

Reference

Osobní inspektoři

Osobní kontakt přispívá k úspěšnému řešení.

Úspěšné řešení případu někdy vyžaduje kromě moderní komunikace také osobní kontakt. Mnoho našich inkasních služeb zahrnuje osobní návštěvy dlužníků, při nichž můžeme využít empatii a vyjednávací schopnosti našich profesionálů a vyřešit tak inkasní případ. Získáme lepší obraz dlužníkovy finanční situace a můžeme mu pomoci s hledáním možných řešení.

Rané inkaso pohledávek

Telefonická výzva k úhradě.

Telefonická upomínka platby má přimět dlužníka uhradit své dluhy co nejdříve, případně se s ním dohodnout, aby dostál svým závazkům s ohledem na jeho stávající situaci. Naši profesionální a dobře proškolení operátoři vyřizují až 2 500 telefonátů denně a díky své empatii, asertivitě a vyjednávacím schopnostem dokáží najít citlivé řešení dané situace. Ve většině případů tak dochází k dohodě

EOS KSI Česká republika, s.r.o.
Obchodní oddělení

EOS KSI Česká republika, s.r.o.
Obchodní oddělení

Telefon: + 420 241 081 799

obchod@eos-ksi.cz

Pracovní doba:

Portál pro klienty Web Kollecto (pouze pro registrované klienty)

Spojte se s námi