CEO Klaus Engberding hovoří na téma korporátní odpovědnosti EOS Group.

Jakou sociální odpovědnost na sebe bere inkasní agentura? EOS si tuto otázku klade již delší dobu. Výsledkem je strategie firemní odpovědnosti sestávající ze čtyř akčních oblastí. CEO Klaus Engberding hovoří o tom, co podle něj charakterizuje sociální odpovědnost podniků a zamýšlí se nad významem motta: “Changing for the better”.

ČasČas

 

Počínaje srpnem 2021 využívá EOS Group pro charakteristiku svých aktivit nový claim (motto): “Changing finances for the better”. Jak může firemní management postavený na moderních technologiích a odpovědném inkasu pohledávek pozitivně působit na svět financí? EOS Group posouvá toto téma ještě o něco dál prostřednictvím své korporátní strategie. Ta definuje čtyři akční oblasti pro správné fungování v rámci společnosti a daného oboru i mimo ně. V následujícím rozhovoru CEO Klaus Engberding přibližuje konkrétní oblasti, o které se jedná.

Toto video poskytuje YouTube. Kliknutím na tlačítko Přijmout souhlasíte s tím, že YouTube nastaví soubory cookie na koncovém zařízení, které používáte, a tím v případě potřeby zpracuje osobní údaje. Další informace o nakládání s uživatelskými údaji naleznete v zásadách ochrany osobních údajů YouTube na adrese: https://policies.google.com/privacy?hl=cs

Přijmou
envelope video_zoom_boxvideo_zoom_box
Annual Report 2020/21: Corporate Responsibility at EOS
potratitpotratit
Annual Report 2020/21: Corporate Responsibility at EOS

Contact

Daniel Schenk Senior PR Consultant bei EOS Holding GmbH

EOS in Germany

Daniel Schenk
Team Lead Corporate Communications German Market

Steindamm 91
20099 Hamburg
Germany

Telefon: +49 40 2850-2291

d.schenk@eos-solutions.com

Photo credits: Jann Klee / EOS