Specialista vymáhání pohledávek B2B

Místo výkonu práce

  • Novodvorská 994, Braník, Praha 4

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • Běžnou uživatelskou znalost práce na PC
  • Výborné vyjadřovací schopnosti
  • Dobré vyjednávací a argumentační dovednosti
  • Ochotu učit se novým věcem a schopnost sebereflexe
  • Smysl pro odpovědnost a dotahování úkolů do konce
  • Schopnost samostatného uvažování a organizace práce
  • Trestní bezúhonnost
  • Odvahu přihlásit se i bez zkušeností v oboru (absolvent) - všechno Vás naučíme

Pracovní náplň

  • Každodenní telefonická a písemná komunikace s dlužníky, věřiteli a třetími osobami
  • Hledání způsobů vedoucích k zaplacení dluhu
  • Zaznamenávání zjištěných informací a dohod s dlužníky/klienty do interního systému
  • Evidence a archivace dokumentů, souvisejících s procesem vymáhání
  • Vyhledávání kontaktů a informací o dlužnících z dostupných databází
  • Příprava podkladů pro zahájení soudního řízení a pro přihlášení pohledávek do insolvenčního řízení
  • Spolupráce a komunikace s ostatními odděleními

Nabízíme

  • Jistotu dlouhodobého zaměstnání v jedné z předních společností v oboru vymáhání pohledávek
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Náborový příspěvek ve výši 6.000 Kč
  • Adaptační program včetně vstupního školení
  • Motivující mzdu navýšenou o bonusovou složku
  • Týmové soutěže o hodnotné ceny
  • Vzdělávání v oboru a pravidelná školení
  • Práci v malém kolektivu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100,- Kč)
  • Roční příspěvek na dopravu / Příspěvek na penzijní připojištění
  • Další benefity pro stálé zaměstnance (flexi pasy, sick days, kurzy AJ atd.)
  • Firemní akce (teambuildingy, vánoční večírek atd.)
  • Neomezený pitný režim zdarma
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí
  • Nástup možný ihned

Kontaktní osoba

Jiří Kašpar Macek
+ 420 241 081 213
hr@eos-ksi.cz

Interested? Join us!