Administrativní pracovník/ce inkasního oddělení

Místo výkonu práce

  • Novodvorská 994, Braník, Praha 4

Požadavky

  • Dobré komunikační a argumentační dovednosti,
  • písemný projev na úrovni a dobrou slovní zásobu,
  • vstřícný a empatický přístup v písemném i osobním kontaktu,
  • rychlé psaní na klávesnici výhodou.

Pracovní náplň

  • Písemný kontakt s dlužníky - nejedná se o vymáhání po telefonu,
  • písemná komunikace s věřiteli a třetími osobami,
  • zpracování návrhů řešení k vyrovnání závazků dlužníka,
  • sjednávání dohod na úhradách,
  • práce s interním systémem pro správu pohledávek.

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou,
  • nástup ihned, nebo dle dohody co nejdříve,
  • místo v šestičlenném týmu, týmové i celofiremní aktivity (teambuildingy),
  • pružnou pracovní dobu s možností občasné práce z domova,
  • 25 dnů dovolené,
  • stravenky v hodnotě 100 Kč,
  • náborový příspěvek ve výši 6000 Kč,
  • pravidelné odměňování formou bonusového systému,
  • roční příspěvek na dopravu / příspěvek na penzijní připojištění.

Kontaktní osoba

Jiří Kašpar Macek
+ 420 241 081 213
hr@eos-ksi.cz

Interested? Join us!