Lidské zdroje
+420 241 081-111 Odeslat zprávu
Zákazníci
+420 241 081-799 Odeslat zprávu
Kontaktujte nás

Těšíme se na vaši odpověď.

  1. Kariéra
  2. Portál pracovních příležitostí

Specialista správy pohledávek_Jindřichův Hradec

Místo výkonu práce
  • Jarošovská 50, Jindřichův Hradec
PoziceSpecialista správy pohledávek
Požadavky
  • Vstřícný přístup v telefonickém kontaktu
  • Výborné vyjadřovací schopnosti
  • Dobré vyjednávací a argumentační dovednosti
  • Schopnost a HLAVNĚ OCHOTA učit se novým věcem
  • Pozitivní myšlení
  • Pečlivost a samostatnost
  • Trestní bezúhonnost
Pracovní náplň
  • Každodenní telefonická komunikace s dlužníky, věřiteli a třetími osobami
  • Vyjednávání s dlužníky v průběhu mimosoudního inkasního procesu
  • Zjištění finanční situace dlužníka a hledání způsobu co nejrychlejšího zaplacení dluhu
  • Individuální přístup ke každému případu
  • Uzavírání dohod formou splátkových kalendářů
  • Plnění nastavených cílů (osobních a týmových)
Kontaktní osoba

Jiří Kašpar Macek

+ 420 241 081 213

hr@eos-ksi.cz

Nabízíme:

  • Jistotu dlouhodobého zaměstnání v jedné z předních společností v oboru
  • Vstupní školení
  • Vzdělávání v oboru, pravidelná školení
  • Práci v malém kolektivu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Náborový příspěvek
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Bonusový systém
  • Firemní aktivity (Teambuildingy)
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci na plný úvazek
  • Nástup možný ihned