Lidské zdroje
+420 241 081-111 Odeslat zprávu
Zákazníci
+420 241 081-799 Odeslat zprávu
Kontaktujte nás

Těšíme se na vaši odpověď.

  1. Kariéra
  2. Portál pracovních příležitostí

Telefonistka / Telefonista - Jindřichův Hradec

Místo výkonu práce
  • Jarošovská 50, Jindřichův Hradec
PoziceTelefonistka / Telefonista - Jindřichův Hradec
Požadavky
  • Trestní bezúhonnost
  • Minimálně vyučení
  • Vstřícný přístup v telefonickém kontaktu
  • Ochotu učit se novým věcem
Pracovní náplň
  • Každodenní telefonická komunikace s dlužníky a třetími osobami
  • Zjištění finanční situace dlužníka a hledání způsobu co nejrychlejšího zaplacení dluhu
  • Individuální přístup ke každému případu
  • Uzavírání dohod formou splátkových kalendářů
Kontaktní osoba

Jiří Kašpar Macek

+ 420 241 081 213

hr@eos-ksi.cz

Nabízíme:

  • Jistotu dlouhodobého zaměstnání v jedné z předních společností v oboru vymáhání pohledávek
  • HPP na dobu neurčitou ve dvousměnném provozu
  • Náborový příspěvek ve výši 6.000,- Kč
  • Možnost vstupu do odměňovacího systému již ve zkušení době
  • 100,- Kč stravenky
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Vzdělávání v oboru, pravidelná školení
  • Práci v malém kolektivu
  • Firemní aktivity (Teambuildingy)
  • Nástup možný ihned

Používáním tohoto webu také souhlasíte se Zásadami používání internetových stránek