Lidské zdroje
+420 241 081-111 Odeslat zprávu
Zákazníci
+420 241 081-799 Odeslat zprávu
Kontaktujte nás

Těšíme se na vaši odpověď.

  1. Kariéra
  2. Portál pracovních příležitostí

Specialista právní administrativy

Místo výkonu práce
  • Novodvorská 994, Braník, Praha 4
PoziceSpecialista právní administrativy
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenosti v oblasti vymáhání pohledávek výhodou
  • Smysl pro odpovědnost a dotahování úkolů do konce
  • Schopnost samostatného uvažování a organizace práce
Pracovní náplň
  • Zapisování a kontrola příchozích dokumentů z datových schránek
  • Zpracovávání elektronické a fyzické pošty
  • Příprava podkladů pro soudní řízení
  • Telefonická a písemná komunikace se soudy, státními orgány a smluvními partnery
  • Skenování dokumentů a vkládání do interního systému
  • Úzká spolupráce s advokátní kanceláří a podpora právního oddělení
  • Občasné pochůzky na soudy, notáře, Czech point
Kontaktní osoba

Jiří Kašpar Macek

+ 420 241 081 213

hr@eos-ksi.cz

Nabízíme:

  • Týmový kolektiv
  • Zázemí ve stabilní zahraniční společnosti
  • Dlouhodobou perspektivu zajímavé a odpovědné práce
  • Motivující platové ohodnocení s dalšími zaměstnaneckými výhodami
  • Možnosti odborného rozvoje a pravidelná školení
  • Stravenky / Roční příspěvek na dopravu nebo příspěvek na penzijní připojištění
  • Pravidelnou osmihodinovou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • Firemní aktivity (Teambuildingy)
  • Po roce navýšení mzdy

Používáním tohoto webu také souhlasíte se Zásadami používání internetových stránek