Lidské zdroje
+420 241 081-111 Odeslat zprávu
Zákazníci
+420 241 081-799 Odeslat zprávu
Kontaktujte nás

Těšíme se na vaši odpověď.

  1. Kariéra
  2. Portál pracovních příležitostí

Administrativní pracovník/ce inkasního oddělení

Místo výkonu práce
  • Novodvorská 994, Braník, Praha 4
PoziceAdministrativní pracovník/ce inkasního oddělení
Požadavky
  • Psaní obchodního / formálního dopisu (obecná znalost)
  • Rychlé psaní na klávesnici výhodou
  • Vstřícný přístup v písemném i osobním kontaktu
  • Dobré komunikační a argumentační dovednosti
  • Protýmový přístup k práci
  • Empatický přístup
  • Schopnost a HLAVNĚ OCHOTA učit se novým věcem
Pracovní náplň
  • Písemný kontakt s dlužníky, věřiteli a třetími osobami
  • Navrhování řešení k vyrovnání závazků dlužníka
  • Uzavírání dohod formou splátkových kalendářů
Kontaktní osoba

Jiří Kašpar Macek

+ 420 241 081 213

hr@eos-ksi.cz

Nabízíme:

  • Jistotu dlouhodobého zaměstnání v jedné z předních společností v oboru vymáhání pohledávek
  • Práce na plný event. zkrácený úvazek
  • Možnost práce při studiu
  • Vstupní školení
  • Vzdělávání v oboru, pravidelná školení
  • Práci v šestičlenném týmu
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky 100 Kč denně
  • Roční příspěvek na dopravu / Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměňování formou bonusového systému
  • Firemní aktivity (Teambuildingy)
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned