Lidské zdroje
+420 241 081-111 Odeslat zprávu
Zákazníci
+420 241 081-799 Odeslat zprávu
Kontaktujte nás

Těšíme se na vaši odpověď.

  1. Kariéra
  2. Portál pracovních příležitostí

Specialista zahraničních pohledávek

Místo výkonu práce
  • Novodvorská 994, Braník, Praha 4
PoziceSpecialista zahraničních pohledávek
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka podmínkou
  • Všeobecný ekonomický přehled
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Pozitivní myšlení, schopnost hledání pozitivního způsobu řešení složitějších situací
  • Ochota učit se nové věci, pracovní postupy
  • Samostatnost, zodpovědnost, asertivita
  • Zkušenosti v oblasti vymáhání pohledávek výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC
Pracovní náplň
  • Zpracování pohledávek předaných od zahraničních partnerů/zahraničním partnerům
  • Písemná (telefonická) komunikace se zahraničními partnery ohledně jednotlivých případů a řešení jejich požadavků
  • Telefonická a písemná komunikace s dlužníky, věřiteli a relevantními 3. osobami
  • Spolupráce s právním oddělením (příprava podkladů pro zahájení soudního/exekučního řízení)
  • Samostatná práce na vlastním portfoliu pohledávek
Kontaktní osoba

Jiří Kašpar Macek

+ 420 241 081 213

hr@eos-ksi.cz

Nabízíme:

  • Jistotu dlouhodobého zaměstnání v jedné z předních společností v oboru vymáhání pohledávek
  • Práce na plný event. zkrácený úvazek
  • Možnost práce při studiu
  • Vstupní školení
  • Vzdělávání v oboru, pravidelná školení
  • Práci v malém kolektivu
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky 100 Kč denně
  • Roční příspěvek na dopravu / Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměňování formou bonusového systému
  • Firemní aktivity (Teambuildingy)
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned