Lidské zdroje
+420 241 081-111 Odeslat zprávu
Zákazníci
+420 241 081-799 Odeslat zprávu
Kontaktujte nás

Těšíme se na vaši odpověď.

  1. Kariéra
  2. Portál pracovních příležitostí

Inkasní inspektor

Místo výkonu práce
  • práce v regionu Vašeho bydliště
PoziceInkasní  inspektor - osobní vymáhání pohledávek
Požadavky
  • Praxe a dosavadní působnost v oboru vymáhání pohledávek
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, asertivita
  • Schopnost zvládat úkoly v termínu
  • Seriózní a profesionální vystupování
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • Morální a trestní bezúhonnost
  • Osobní automobil
  • Do odpovědního formuláře zahrňte strukturovaný životopis s průvodním dopisem, vč. uvedení IČ
Pracovní náplň
  • Zastupování společnosti při osobním vymáhání pohledávek
Kontaktní osoba

Jiří Kašpar Macek

+ 420 241 081 213

hr@eos-ksi.cz

Nabízíme:

  • Práce na živnostenský list
  • Odměňování provizním systémem
  • Zajímavá a náročná práce s volnou pracovní dobou
  • Práci a zázemí celosvětově úspěšného zaměstnavatele působícího v oblasti inkasa a managementu
  • Nástup možný ihned